Team.

Ruben de Wit

Ruben de Wit

ruben@thirty8.nl

instagram

Ruben is de baas van onze mooie club, maar nog altijd werkzaam in het veld. Grote kans dat je hem tegenkomt in de Randstad.

Jeffrey Poppelaars

Jeffrey Poppelaars

jeffrey@thirty8.nl

instagram

Jeffrey is een van de motoren van ons bedrijf. Je kunt bij hem onder meer terecht voor vragen over facturen, bestellingen en manco’s.
Roelf Westra

Roelf Westra

roelf@thirty8.nl

instagram

Roelf, ja mét een f, werkt als accountmanager van Utrecht tot het oosten van het land. Voor alle dames in de salons: Roelf is al bezet ;-).

Muriel Akkerman

Muriel Akkerman

muriel@thirty8.nl

instagram

Al lijkt ze misschien jong, Muur is erg ervaren in onze branche. Ze is werkzaam als accountmanager in Amsterdam.
Femke Brentjens

Femke Brentjens

femke@thirty8.nl

instagram

Femke coördineert alle trainingen in ons Pirates Nest en geeft salontrainingen voor Original Mineral. Ook voor technische vragen over O&M kun je bij haar terecht.

John Zondervan

John Zondervan

john.zondervan@thirty8.nl

instagram

Onze kale topper werkt in het hoge noorden en heeft zijn eigen exclusieve groothandel Hairgoalz. Hij weet álles van onze merken.
Jolanda Kuiper

Jolanda Kuiper

jolanda@thirty8.nl

instagram

Jolanda is onze locatie-, educatie- en P&O-manager en zorgt ervoor dat alles goed geregeld is achter de schermen.

Mark Vermeulen

Mark Vermeulen

mark@thirty8.nl

instagram

Mark is onze jongste hond. Hij werkt als accountmanager in Noord-Brabant en Zeeland.
Bianca van Zwieten

Bianca van Zwieten

bianca@hairmash.com

instagram

Bianca is hairdresser of the year 2018 en werkt als creatief brein voor Original Mineral. Ze geeft trainingen voor zowel O&M als Olaplex en is daarnaast (mede)eigenaar van Sjenkels Amsterdam.
Sarah Schaap

Sarah Schaap

sarah@salonlily.nl

instagram

Ga eens kijken bij de prachtige conceptsalon Lily in het hippe Rotterdam-Noord. Sarah is daar de (mede)eigenaar én een knip- en kleurwonder.
Zahnina van der Zwan

Zahnina van der Zwan

info@craftedhair.nl

instagram

Zahnina is de trotse eigenaresse van conceptsalon Crafted in Delft en geeft daarnaast kleur- en inspiratietrainingen voor Original Mineral.
Sam Sawyers

Sam Sawyers

sam.sawyers@gmail.com

instagram

Sam Sawyers is een van de bekendste kleurspecialisten van Nederland.Sam is dan ook De Olaplex specialist en onze vaste Olaplex Ambassadeur in Nederland.

Lars van Wijnen

Lars van Wijnen

l.vanwijnen@thirty8.nl

instagram

Lars is ons manusje van alles; van technische man tot dj op events.

Mike Lepelaar

Mike Lepelaar

mike@thirty8.nl

instagram

Mike is onze student en ondersteunt de binnendienst op donderdag en vrijdag.
Marianne Schouten

Marianne Schouten

samram_26@hotmail.com

instagram

Kleur, kleur, en nog eens kleur. Marianne droomt van kleuren en doet niets liever als de hele dag mooie kleuren maken.
Heb je haar Insta wel eens bekeken? Doe dat! Marianne geeft alle cursussen voor Malibu C.

Dee van de Wijdeven

Dee van de Wijdeven

dee@deescissorhands.nl

instagram

Dee is opgeleid bij Kinki en heeft een liefde voor kleur. Voor felle kleuren wel te verstaan. Dee is Pulp Riot ambassadeur en geeft alle trainingen met heel veel passie en enthousiasme.

We staan klaar om je te helpen.